Na wiosnę nowa strona, nowe logo i nowe treści na wolnakuchnia.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiosna w tym roku jest w stylu slow. Przyszła powoli, pieszo i na boso, bo od razu zrobiło się ciepło. Obserwacja przyrody budzącej się do życia była dla nas motywacją do przeprowadzenie kilku zmian. Już za chwilę wolnakuchnia.pl będzie miała nowe logo i nowy wygląd strony.

Pojawią się nowe treści. Oprócz przepisów pojawią się posty istruktażowe dotyczące ćwiczeń tai chi.

Będziemy starali się kro po kroku przybliżyć ćwiczenia wzmacniające i rozluźniające tai chi. Wszystkie ćwiczenia z łatwością wykonacie w domu, nie potrzeba do tego żadnego drogiego sprzętu ani super kondycji. Wystarczą chęci i wygodne, luźne ubranie.

Starujemy także z zupełnie nowym, poradnikowym działem dotyczącym upraw roślin jadalnych na balkonach, tarasach i ogródkach. Uprawiać jadalne rośliny, warzywa, kwiaty zioła można nie tylko na działce czy w ogródku. Dla tych mieszkając w mieście na małej przestrzeni często mamy utrudniony kontakt z przyrodą. Warto spróbować założyć choćby mini zielnik na okiennym parapecie. Dbając o rośliny będziecie mieć nie tylko stały zapas świeżych ziół do sałatek ale i skuteczny sposób na odstresowanie się.

Dlatego w naszym logo pojawiły się trzy symbole naszych zainteresowań: czapki kucharskiej, jing jang, konewki

To wszystko dla Was już wkrótce. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *